Merhaba...

OBEY Verimlilik değişik sektörlerdeki kuruluşlara yönetim danışmanlığı hizmeti vermektedir. Kalite Yönetim Sistemleri, Proses İyileştirme ve Üretim alanlarında kesintisiz tecrübe sahibi danışmanları ile ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 22000, ISO 27001, ISO 13485, BRC, IFS, SA 8000, Amfori BSCI, Sedex, Toplam Kalite Yönetimi, Yalın Üretim Teknikleri, Tam Zamanlı Üretim, Kaizen, TPM, SMED,VSM, 5S, Kanban, Altı Sigma, Üretim Planlama ve Turquality konularında danışmanlık ve eğitim hizmeti vermektedir.

Danışmanlarımız Amerika Birleşik Devletleri dahil yurtdışında ve Türkiye’de değişik büyüklük ve kültürlerdeki takımlar ile çalışmalar gerçekleştirmiş ve bu çalışmalardan elde ettikleri birikimlerini kuruluşların gelişimi için kullanmaktadırlar.

OBEY Ekip

Misyonumuz;

Verimlilik ve Kalite Yönetimi konularında müşterilerine en çok değer katan ve bölgesinde en çok tavsiye edilen kuruluş olmak.

Vizyonumuz;

Yönetim Kalitesini iyileştirmek ve Yalın Üretim uygulamalarını yaygınlaştırmak.

Politikamız;

Kalite, verimlilik ve diğer yönetim sistemleri konularındaki gelişmeleri takip ederek müşterilerimize değer katmayı, müşterilerimize ait bilgileri gizli tutmayı, yasal ve diğer şartlara uymayı ve yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

birlikte çalışalım!

Şirketinizi daha ileri taşımak için
deneyimlerimizden yararlanın
uzmanlarımızdan danışmanlık alın

Referanslarımız

OBEY ile başarılarına başarı katan firmalar;